Шумоглушення вентиляції

Шумозаглушення вентиляції – навіщо воно потрібне?

У процесі роботи труби вентиляційної системи створюють багато шуму. Для того, щоб його зменшити, потрібно вжити спеціальних заходів. В іншому разі постійний і надокучливий звук із повітропроводу може не тільки порушити комфорт мешканців, а й погіршити здоров'я. Звук із витяжки можна значно зменшити, якщо скористатися засобами для шумоізоляції.

Яка буває шумоізоляція?

Шум у вентиляційній системі виникає в таких випадках:

  • Під час переміщення повітряних потоків по трубах або через витяжний отвір із високою швидкістю.
  • Якщо у складі повітропроводу є погано закріплені об'єкти, щілини або стики, вони стають джерелом вібрації.
  • У системах із безліччю поворотів, вставок, решіток і переходів також може виникати постійно чутний шум.

Для зниження рівня шуму і створення звукоізоляції застосовуються такі способи:

  1. Віброопора дає змогу поглинути вібрацію від системи вентиляції.
  2. Можна використовувати глушник. Він є ділянкою труби, що знаходиться всередині іншої круглої труби з проміжком, заповненим шумопоглинальним матеріалом. Такі пристрої можуть бути круглими або прямокутними. 
  3. Якщо немає можливості застосовувати звичайні шумопоглиначі, використовують гнучкі конструкції, які зазвичай являють собою труби діаметром 100 або 125 мм. Ефективність гнучких пристроїв залежить від особливостей їх застосування.
  4. В якості ізоляції повітропроводу може застосовуватися гофрований матеріал.
  5. Там, де відбувається стикування каналів із вентиляторами, можна використовувати канальний шумопоглинач.

Щоб прибрати шум, можна зробити повітропровід або вентиляційний короб ізольованим за допомогою спеціальних самоклеючих матеріалів.

Замовити якісне шумозаглушення за доступними цінами

В інтернет-магазині «Конструктор Вент» можна замовити різні види шумоізоляційних пристроїв за доступними цінами. Якщо необхідно, можна проконсультуватися з фахівцями для того, щоб купити найбільш відповідне обладнання.

У цьому розділі спеціальні вироби для зменшення рівня звуку, що випромінюється системою вентиляції. Канальні шумоглушники, звукоізольовані повітряпровіди, гнучкі вставки, віброопори вентиляторів, шумоглушні корпуси вентиляторів, тихі вентилятори. Як зменшити шум вентиляції? (konstruktor-vent.com)

Питання щодо розділу

Основні методи зменшення шуму роботи вентиляційної системи викладені у нашій статті "Як зменшити шум вентиляції"

Можливі причини: 1) забруднення робочого колеса вентилятора призводить до його розбалансування, підвищення вібрації, зносу підшипників і як наслідок до підвищення шуму його роботи; 2) природне зношування підшипників електродвигуна вентилятора; 3) потрапляння сторонніх предметів у вентилятор (часто - серветки); 4) відкрутилися болти конструкції вентилятора чи відрив віброізолятора; 5) несправність лінії живлення (пропадання однієї фази живлення трифазного вентилятора); 6) експлуатація вентилятора на дуже знижених оборотах; 7) механічні несправності, що призводять до зачеплення робочим колесом корпусу чи дифузора.

Розгерметизувався стик на повітроводі (наприклад, відклеїлася алюмінієва стрічка, що герметизує стик).
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок